Miłość - czyli szansa na szczęśliwe życie

Osoby samotne chcą wiedzieć czy spotkają swoją drugą połowę, związane węzłem małżeńskim mają często wątpliwości, czy partner nie zawiedzie, planujące związek niepokoją się czy spełni on ich oczekiwania. Stąd liczne pytania kierowane do wróżki.
Najczęściej jestem pytana o  uczucia między partnerami.
Czy on/ona naprawdę mnie kocha, czy żywi poważne zamiary, czy nasz związek ma szansę, czy to jest ten na całe życie?
Czy to co nas łączy, będzie silniejsze od tego co nas dzieli, czy będę na niego/ na nią mogła liczyć nie tylko w zdrowiu ale i w chorobie, czy nie będzie mnie oszukiwał , czy potrafi zarobić na utrzymanie rodziny, czy jest odpowiedzialny, czy będzie mi wierny, czy nasz związek się utrzyma i tak dalej i tak dalej.
Czasami trzeba znaleźć odpowiedź na pytanie, którego wybrać, jak ułożą się stosunki w sferze intymnej, czy on/ona będzie chciał mieć dzieci, czy kariera nie będzie ważniejsza od rodziny?
A kiedy miłość już ich połączy trzeba uporać się z problemami jakie niesie wspólne życie.
Komu się dobrze układa ten nie chodzi do wróżki.
Kto ma kłopoty pyta, dlaczego on nie chce ze mną poważnie porozmawiać, naprawdę jest zmęczony czy już mu się znudziłam, dlaczego on/ona mnie zaniedbuje, co zrobić by nasz związek umocnić, czy jestem okłamywana, oszukiwana, czy on/ona mnie zdradza?   
Czy mam zdrowe podejście do uczuć, czy potrafię się zmienić i nie być tylko dawcą lub tylko biorcą, dlaczego on/ona naprawdę się ze mną związał,  jakie były jego prawdziwe pobudki,  jakim on/ona jest właściwie człowiekiem, czy wiem o nim/o niej to co powinnam wiedzieć, czy raczej żyję złudzeniami, czy potrafimy wspólnie naprawić nasz związek,  kto może nam pomóc?
A oto dylemat nieudanych  związków -  odejść od razu czy jeszcze poczekać.
Pytana jestem więc, czy występować  o rozwód czy najpierw o separację.
Niektóre związki bywają naprawdę toksyczne i te najtrudniej rozerwać.
Wtedy pokrzywdzone osoby chcę się dowiedzieć , jak przerwać spiralę destrukcji i znaleźć właściwy sposób jego zakończenia.
Czy ten adwokat będzie skutecznie bronił moich interesów, czy można coś zrobić, by przyspieszyć sprawiedliwy podział majątku -  to najczęstsze problemy jakie sprowadzają ludzi do mnie.
Niektórych martwi niepewność, czy rodzina będzie im wsparciem czy się od nich odwróci ? Na czyją życzliwość pomoc mogą w tej sytuacji liczyć?
Nieudany związek to tragedia dla dzieci. Jak moje dzieci poradzą sobie z rozwodem, czy warto szukać pomocy w poradni u psychologa? –niepokoją się rodzice.
A potem znowu odpowiadam na pytanie – co zrobić, żeby spotkać nowego partnera, czy jeszcze wyjdę za mąż, czy w następnym związku będę szczęśliwa?